Košická spanilá jazda pokračuje, východniari si na svojom trávniku podľa očakávania poradili so Zlatými Moravcami a vyhrali rozdielom triedy.
Šnúra ViOn-u už osemzápasová - obrázekZlaté Moravce osem duelov v rade nevyhrali a získali v nich tri body. Ružomberčania, ktorí dali aspoň dva góly v posledných piatich zápasoch, rozhodli o svojom víťazstve do prestávky.
Zlaté Moravce po štyroch prehrách v rade nečakane bodovali na Tehelnom poli. Slovanu sa síce podarilo otočiť nepriaznivý vývoj, ale v nadstavenom čase víťazstvo stratil.
Artmedia zvíťazila v Zlatých Moravciach - obrázekPetržalčania vyhrali piaty duel v rade, opäť nepodliezli trojgólovú latku, aj keď im k tomu pomohli aj Zlatomoravčania. Artmedia sa zároveň dostala do minitrháku pred Žilinou.
Obhajca skončil - obrázekSlovan vyhral v Zlatých Moravciach gólom Ibragimova a vyradil tak obhajcu z pohára.
Zlaté Moravce viedli nad Žilinou, ale po vylúčení strelca gólu Miroslava Tótha majster otočil výsledok. Pre ViOn je to po troch víťazstvách a remíze prvá domáca prehra.
Trenčín si po druhý raz v sezóne vychutnal pocit víťazstva, proti Zlatým Moravciam dokonca o štyri góly. Juraj Križko oslávil štvrtkové narodeniny hetrikom
Radosť kapitána Csabu Horvátha po prvom góle.
Dubničania viedli nad Zlatými Moravcami už od prvej minúty a nakoniec vyhrali hladko 4:1. Pod vedením Juraja Bútoru Považania dvakrát zvíťazili a trikrát remizovali.
Trnava je prvým tímom, ktorý si z ihriska nováčika odváža bod. Vypredaný štadión v Zlatých Moravciach gól nevidel.
Domáci brankár Michal Peškovič loptu do siete nepustil.

Futbalisti víťaza Slovenského pohára FC ViOn Zlaté Moravce ukončili vo štvrtok dobrodružnú jazdu pohárovou Európou, keď v odvete 2. predkola Pohára UEFA prehrali v Petrohrade so Zenitom 0:3 a so súťažou sa v ich historickej premiére na tomto fóre rozlúčili.

Create your own banner at mybannermaker.com!