Strojca postupu do Corgoň ligy a triumfu v Slovenskom pohári Ján Rosinský sa s lavičkou Zlatých Moraviec rozlúčil domácim debaklom 1:6 so Žilinou.
Trenčín nepotešil fanúšikov v poslednom corgoňligovom stretnutí na svojom ihrisku pred zostupom. Duelu s tabuľkovým susedom ViOnom chýbali góly i pekné momenty.
Dubnica v predohrávke 31. kola Corgoň ligy vyhrala nad Zlatými Moravcami 2:0 a ViOn tak ešte stále nemá istú záchranu.
Trnavčania vyhrali v Zlatých Moravciach a posunuli sa na tretie miesto v tabuľke. ViOn prehral už piaty zápas v rade a stále si nemôže byť celkom istý záchranou.
Senec sa len v predchádzajúcom kole dostal pred Zlaté Moravce a na domácom trávniku potvrdil, že je v súčasnosti v lepšej forme a pohode ako nováčik Corgoň ligy.
Ján Marcin rozhodol o víťazstve Senca už v 9. minúte.
Marek Ujlaky odohral proti Banskej Bystrici 400. ligový zápas, ktorý sa však pre jeho Zlaté Moravce skončil pohromou - prehrou 0:4.

Viktor Pečovský okorenil Marekovi Ujlakymu oslavu aj týmto zákrokom

Zlaté Moravce v tejto sezóne nedali svojmu susedovi ani gól. Nitrania zdolali nováčika rovnako ako v prvom domácom zápase 2:0 a preskočili v tabuľke Trnavu.
Košičania prespali v Zlatých Moravciach prvý polčas a po prestávke dokázali už len znížiť dvojgólový náskok ViOnu.
Košický brankár Matúš Putnocký púšťa za svoj chrbát strelu Jána Jusku.
Corgoň liga - 25. kolo: MFK Ružomberok - FC ViOn Zlaté Moravce 2:2 (1:1)
Aj v treťom jarnom zápase Slovana vonku padol jediný gól. V Zlatých Moravciach ho však po prvý raz dali belasí a oplatili ViOnu jesennú prehru rovnakým pomerom.
Create your own banner at mybannermaker.com!